כניסה לארה"ב לאחר OVERSTAY - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • עדי בוארון

  נשלח ע"יעדי בוארון 13:35, 10 באוגוסט 2015

  שלום רב, באוקטובר 2010 חזרתי מארצות הברית לאחר OVERSTAY של חצי שנה פלוס יומיים בערך.. ניסיתי לקבל ויזת סטודנט בתוך ארצות הברית וסורבתי. לאחר שחזרתי לישראל לאחר שנתיים (בשנת 2013) הוצאתי ויזת תייר חדשה- חשוב לציין כי כתבתי את התאריכים המדויקים של הכניסות והיציאות שלי. מאז השתנו הרבה דברים בחיי- התחתנתי, סיימתי לימודים, אני בעבודה קבועה כבר 3 שנים. עכשיו אני רוצה לבקר לטיול של חודש בארצות הברית יהיו לי בעיות בכניסה?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  09:44, 12 באוגוסט 2015

  שלום עדי,

  אם שהיית בארצות הברית פחות משנה ללא ויזה לארה"ב, אזי סירוב כניסה אוטומטי הוא לתקופה של 3 שנים בלבד, לכן לכאורה לא אמורה להיות בעיה מיוחדת. יחד עם זאת, הדרישה הכללית היא להוכיח זיקות חזקות לישראל אשר ישכנעו לגבי כוונה לחזור לארץ בזמן, בניוחד בכל האמור למי ששהה בעבר שלא כחוק בארצות הבירת. ממה שכתבת, נישואין, לימודים ועבודה קבועה נראה שיש קשר ברור לישראל, אבל ההחלטה לגבי מתן ויזת תייר לארה"ב נתונה בידי פקיד הגירה לארה"ב בשגרירות.

  בהצלחה,

  תגובה
 • 10:07, 12 באוגוסט 2015

  שלום,
  יש לי ויזה חדשה כבר.. האלה היא לגבי הכניסה לארצות הברית האם שם יכולה להיות בעיה? ואם כן איך ניתן לטפל לפני כניסה לארצות הברית.

  תגובה
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  10:37, 12 באוגוסט 2015

  עדי, פקידי הגירה לארה"ב בביקורת גבולות בכניסה לארה"ב יכולים באופן תיאורטי שלא לאפשר כניסה, אבל ברגע שקיבלת ויזה בדרכון בשגרירות במדינת המוצא, צריך שיהיה להם סיבה מיוחדת, או חשש מבוסס. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.