ויזת תיירים b1/b2 עם חקירה פתוחה. - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שימי

  נשלח ע"ישימי 21:23, 31 באוגוסט 2015

  שלום, יש לי כרגע חקירה שמתנהלת נגדי על ידי המעסיק הקודם שלי בנוגע לגניבה(על כמה מאות שקלים) נחקרתי במשטרה אך לא נעצרתי ואין לי עבר פלילי זולת המקרה הנ"ל שאלתי את החוקר וכרגע התיק בסטטוס מב"ד בטופס ds160 סימנתי בכל העניין הפלילי לא (כי לא נעצרתי ואין לי תיקים פלילים) יתרה מזאת, הוצאתי דוח רישום פלילי והוא יצא נקי. השאלה שלי היא האם ישאלו אותי בראיון על "חקירות" שהתנהלו מולי? האם יש להם דרך לבדוק? במידה ובדקו האם יצא להם ריק כמו שלי יצא ? ובמידה ולא דיווחתי והייתי אמור לדווח האם אני אקבל BAN לכל החיים או סירוב של חצי שנה? בתודה.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  19:56, 7 בספטמבר 2015

  שלום שימי,

  ההמלצה שלנו היא תמיד לדווח את האמת בטופס בקשה לקבלת ויזה לארה"ב, ללא קשר ליכולת המעשית של השגרירות להוציא מידע משטרתי לגבי כל אחד אשר מבקש ויזה לאמריקה. דיווח שקרי בהחלט עשוי להוביל לסירוב כניסה לארצות הברית לכל החיים.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.