הוצאת ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • קרן

  נשלח ע"יקרן 16:34, 6 בספטמבר 2015

  אז ככה, אני בת 19 , משרתת בצבא ויש לי עוד שמונה חודשים לשירות. אין לי טיול ספציפי שאני מתכננת עליו, אבל אני רוצה לנצל את זה שיש לי מסמכים להביא להם שאני בצבא. אני רוצה להגיד שיש חי משפחה בארצות הברית, שאני ארצה לבקר עם המשפחה שלי, שאני ארצה להיות נוכחת בבת מצוות של בנות דודות שלי וכו. השאלה אם זה סיבה טובה, או שדווקא זה שיש לי שם משפחה זה יותר חשד לזה שאני אשאר שם?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  14:15, 7 בספטמבר 2015

  שלום קרן,

  הדרישה לקבלת ויזה לארה"ב זה להוכיח זיקה וקשרים חזקים לישראל כדי לשכנע את פקידי הגירה לארצות הברית בשגרירות האמריקנית כי תשובי לישראל. היותך חיילת בוודאי מסייע לנושא כי שירות בצה"ל מהווה סיבה ברורה לשוב לישראל להשלים את השירות. בנוגע למשפחה בארצות הברית ההמלצה החד משמעית שלנו היא לומר את האמת במילוי הטפסים ובראיון בשגרירות. אין סיבה שמשפחה בארצות הברית תפגע בסיכוי לקבל ויזה.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.