מויזת תייר לויזת עובד - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שני

  נשלח ע"ישני 01:26, 15 בספטמבר 2015

  שלום, ברשותי ויזת תייר (תקפה ל10 שנים עד יולי 2025), מצאתי עבודה בארה"ב, המעסיק מוכן להגיש עבורי בקשה לרשות ההגירה (טופס I-129), במידה והבקשה תואשר אני אוכל להמשיך לבקש בקשה לויזת עובד זמני. העניין הוא שבזמן הזה אני אהיה בארה"ב, מה הנוהל במקרה כזה ששינוי הסטטוס נעשה כאשר המבקש שוהה בארה"ב? איפה מבוצע הראיון? (אם הייתי בישראל, הייתי מגיעה לראיון בשגרירות ארה"ב) תודה רבה ושנה טובה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  16:10, 21 בספטמבר 2015

  שלום שני,

  ברמת העיקרון אפשר להיכנס אל ארצות הברית עם ויזת תייר ואז לבצע שינוי סטאטוס אל ויזת עבודה. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי מספר האשרות עבור עובדים זרים המונפקים בארצות הברית מוגבל, כמו כן זמן ההמתנה לטיפול בבקשה לקבלת ויזת עבודה ארוך, לכן עלול להיווצר מצב שבזמן הממתנה לקבלת תשובה עבור בקשה לאשרת עבודה בארה"ב, פג תוקף אשרת תייר. אסור להגיע למצב של שהייה לא חוקית בארה"ב, אשר יהווה בעיה בהמשך, לכן ההמלצה שלנו היא להתאזר בסבלנות ולבצע את ההליך מחוץ לארה"ב, ורק לאחר הסדרת הנושא לעבור פיזית אל ארה"ב.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.