מסמכים מומלצים - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מרק

  נשלח ע"ימרק 23:05, 18 בספטמבר 2015

  שלום דודה שלי, בת 65 בפנסיה, אלמנה, לא עובדת הויזה שלה פג תוקף השנה והיא רוצה לחדש אותה, רציתי לשאול איזה מסמכים היא יכולה להביא איתה שיעזרו לה לחדש את הויזה ההכנסות שלה הם מפנסיה וביטוח לאומי תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  16:07, 21 בספטמבר 2015

  שלום מרק,

  בדרך כלל אין בעיה עבור מבקשים במצב של דודה שלך לקבל ויזה לארה"ב. רשויות ההגירה לארצות הברית חשדנים יותר כלפי ישראלים צעירים אחרי הצבא, ללא עבודה קבועה, אשר יש חשש כי ישארו בשטח ארה"ב לאחר פג תוקף אשרת כניסה לארה"ב כתיירים. בהנחה כי דודה שלך לא שהתה בעבר שלא כחוק בארצות הברית, אלא יכולה להראות רקורד של כניסות ויציאות על פי תוקף הוויזה, לא צפויה להיות בעיה. בכל מקרה, ברור כי הדרישה היא להביא איתה לראיון בשגרירות הוכחות לגבי מקום מגורים, קבלת פנסיה, ביטוח לאומי ועוד הוכחות לזיקה חזקה לישראל, אז אין סיבה שלא תקבל ויזה לארה"ב.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.