אישור ויזת תייר לארצות הברית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • חן

  נשלח ע"יחן 15:37, 20 בספטמבר 2015

  לפני כ- 7 שנים הייתי בארצות הברית על ויזת סטודנט. לא שילמתי את שכר הלימוד עבור הסמסטר השני מפני שהחלטתי להפסיק את הלימודים. בנוסף נעשה שימוש במספר ה-SSN שהיה ברשותי מהויזה הקודמת (J1) שאני לא בטוחה שהיה מותר לעשות בו שימוש. בנוסף לא שולמו מיסים על סך $200. עד כמה זה חמור? האם יש לי סיכוי לקבל ויזה? במידה ולא איך אני מטפלת בזה? הייתי צעירה וטיפשה ואני רוצה לתקן את הטעות הזו...

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  16:03, 21 בספטמבר 2015

  שלום חן,

  השאלה הנשאלת היא האם מוסד הלימודים בו למדת דיווח לרשויות ההגירה לארה"ב כי עזבת את המוסד האקדמי, ועוד שאלה, מתי נעשה הדיווח? האם את יודעת את התשובה? אם הדיווח נעשה וכתוצאה נרשם לך שהייה שלא כחוק בארה"ב למעלה משנה, אזי יש סירוב כניסה לארצות הברית למשך 10 שנים. הנושא של תשלום מס לא אמור להוות בעיה מיוחדת, אולם כדאי להסדיר את זה בכל מקרה.

  בהצלחה,

  תגובה
 • 16:36, 21 בספטמבר 2015

  תגובה
 • 20:22, 27 בספטמבר 2015

  שלום,
  הייתי בשגרירות ביום שישי וקיבלתי ויזה.
  השאלה היא האם כל מה שיודע פקיד ההגירה בארהב יודעים גם בשגרירות?
  כלומר, האם יכול היות שבית הספר דיווח ובארצות הברית אני יסורב למרות שבשגרירות נתנו לי ויזה ולא ראו ששהיתי בצורה לא חוקית?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.