חידוש ויזה לארה"ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רועי

  נשלח ע"ירועי 12:02, 29 בספטמבר 2015

  היי, אני רוצה לחדש את הויזה שלי שפגה ב2013 והונפקה לי ב2003. בעבר חייתי בארצות הברית 3 שנים כאשר ביציאה השלישית והאחרונה יצאתי למעלה מחצי שנה אולי שנה קצת בערך. אף אחד לא עצר או אמר לי מילה פשוט יצאתי חלק מהמדינה וטסתי הביתה לישראל. השאלה שלי היא האם כיום 10 שנים לאחר מכן יש להם משהו במחשבים? האם זה יכול להסב לי בעיה? אציין שכיום אני בן 34 ועורך דין צעיר שמחפש לבקר את קרוביו ויש לי הרבה בברוקלין ניו יורק.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  14:46, 30 בספטמבר 2015

  שלום רועי,

  לא ברור מהשאלה שלך מתי הייתה הפעם האחרונה שעזבת את ארצות הברית וגם חשוב לדעת האם שהיית בשטח ארצות הברית למעלה משנה ללא ויזה לארצות הברית. אולם בכל מקרה המידע אכן מופיע אצלם במחשב ושהייה לא חוקית כמובן עשויה להיות בעיה בהליך בקשת ויזה כתייר לארצות הברית. יחד עם זאת, זה לא אומר שאין בכלל סיכוי לקבל את הוויזה, הכל תלוי בנסיבות המקרה הספציפיות.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.