בקשה לויזה בפעם השנייה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אופיר

  נשלח ע"יאופיר 06:36, 1 באוקטובר 2015

  סורבתי לויזה אתמול, לטענתם לא הראתי ראיות מספקות לחזרה לארץ. הגעתי לראיון, היא שאלה אותי אם אני טסה לבד, עניתי שכן, ושאני טסה לביקור משפחתי, רשמתי גם את פרטי האיש קשר, אני לא רשומה ללימודים אבל עובדת בעבודה מסודרת עם משכורת חודשית, הבאתי גם אישור העסקה מהעבודה, בנוסף לכך הבאתי איתי טופס לבדיקה בבית חולים בארץ לאחר ניתוח שעשיתי, שאני מחויבת להגיע אליה כי כבר שילמתי. ועדיין סורבתי. היא לא נתנה לי אפילו להציג את המסמכים שהבאתי. השאלה שלי היא האם כדאי לי לנסות שוב מכיוון ואני באמת נוסעת רק לביקור משפחתי של שלושה שבועות, ואם כן להגיש כבר עכשיו בקשה נוספת?

  השב
 • 06:40, 1 באוקטובר 2015

  ועוד שאלה אחת, במידה ואני מגישה בשנית, הם רואים במערכת כאשר אני מגיעה לראיון שכבר סורבתי בעבר ולמה?

  תגובה
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  09:30, 1 באוקטובר 2015

  התשובה היא כן. הם יראו במערכת הממוחשבת שהגשת בקשה קודמת לקבלת ויזה לארה"ב אולם סורבת

  תגובה
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  09:29, 1 באוקטובר 2015

  שלום אופיר,

  פקידי ההגירה לארצות הברית בשגרירות האמריקאית בעלי סמכות לקבל החלטה בנושא ויזה לארה"ב כתייר. ההחלטה שלהם בהחלט יכולה להיות שרירותית לעיתים, כפי שאת מתארת, אבל אין הליך ערעור. את יכולה להגיש בקשה חדשה, אבל האמת שאם אין שינוי מהותי בנסיבות אזי הסיכוי לקבלת החלטה חיובית קטן. ההמלצה היא להמתין תקופה משמעותית, לכל הפחות חצי שנה, טרם הגשת בקשה חדשה לוויזה כדי שיהיה אפשר להראות שינוי בנסיבות.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.