ויזת תייר לעובד בהייטק בן 44 - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • עזרא

  נשלח ע"יעזרא 11:18, 10 באוקטובר 2015

  שלום. אני רווק בן 44 עובד בהייטק. כרגע אין לי כוונה ספציפית לבקר בארה"ב אני אני מעוניין שתהיה לי ויזה בדרכון למקרה שארצה בקרוב. כרגע אני עובד כשכיר, ואמרו לי שעדיף להגיש בקשה לוית תייר בזמן שאני עובד ולא מובטל. האם כדאי להגיש בקשה כרגע (גם אם אין לי כרטיס טיסה) או לחכות לזמן שאני באמת ארצה לנסוע שזה יכול להיות בתקופה של בין עבודות (אז לא יהיה לי מעסיק להציג לשגרירות) תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  11:06, 22 באוקטובר 2015

  שלום עזרא,

  נכון כי פקידי הגירה לארה"ב בשגרירות אמריקאית לוקחים בחשבון עבודה טובה כשיקול חשוב ואינדיקציה כי מבקש ויזה לארה"ב, אזרח ישראלי, ישוב לישראל במועד, אולם זהו לא הקריטריון היחיד שנבחן על ידי פקידי ההגירה בשגרירות. זיקות אחרות לישראל הם רכוש בארץ, משפחה מקרבה ראשונה ועוד. בכל אופן, עדיף כמובן להגיש בקשה בעודך עובד במקום עבודה מסודר. כמו כן, עיקר המבקשים ויזה הישראלים שנדחים הם צעירים אשר לגבם קיים חשד לעבודה לא חוקית בארה"ב. יחד עם זאת, קח בחשבון כי בטופס בקשה לקבלת ויזה לארה"ב אתה נדרש למלא פרטים ספציפיים לגבי מקומות בהם תבקר, כתובות בהם אתה מתכוון לשהות וכדומה.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.