ויזה לארצות הברית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שירה

  נשלח ע"ישירה 13:05, 14 באוקטובר 2015

  שלום , יש לי כמה שאלות ברשותך טסתי לארצות הברית לפני שבע שנים ונשארתי שנתיים מעבר . אני רוצה עכשיו לנסות להוציא ויזה כי אחותי חיה שם וצריכה ללדת . מה הסיכוי שיתנו לי ויזה ? ומה הסיכוי שיתנו לי להיכנס ? אין לי כוונה להישאר שם יש לי בעל וילדים שמחכים לי בארץ. ועוד שאלה יש לי 4 אחים לכולם יש אזרחות אמריקאית .האם הם יכולים לבקש אותי לאזרחות ? או לגרין קארד ? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  10:48, 22 באוקטובר 2015

  שלום שירה,

  שהייה לא חוקית לתקופה של שנתיים מעבר לתוקף ויזה לארה"ב משמע איסור כניסה לארה"ב למשך 10 שנים. יש אפשרות לבקש WAIVER, כלומר בקשה לקבלת פטור מאיסור כניסה לארה"ב, אבל התהליך לוקח זמן ומומלץ להיעזר בעורך דין. תוכלי לקבל גרין קארד לארה"ב דרך אח או אחות אזרחים ארה"ב, אלא שההליך לוקח זמן ממושך ביותר. הזמן לטיפול בבקשה לקבלת גרין קארד דרך אח הוא 12 שנים. אם זה משהו שאת רוצה לעשות כדאי להתחיל עכשיו כי יש דיבורים על ביטול של הליך קבלת גרין קארד עבור אחים של אזרחים אמריקה. נשמח לסייע לך להתחיל את התהליך.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.