ויזה לארה"ב לאחר ביטול - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אורן

  נשלח ע"יאורן 10:45, 15 באוקטובר 2015

  שלום רב, לפני כ-15 שנה שהיתי בארה"ב עם ויזת תייר ובמהלך הביקור התחלתי לעבוד ללא היתר. לאחר פחות משבוע של עבודה הגיעו שוטרי מחלקת ההגירה ועצרו אותנו. הויזה בוטלה וחתמתי על עזיבה מרצון. כיום אני בן 36, סמנכל כספים של חברת סטרטאפ ומעוניין לטוס לארה"ב למספר ימים לצרכי עבודה. האם צפויות לי בעיות בקבלת הויזה בהתחשב בזמן הרב שעבר מאז הביטול ובהתחשב בכך שאני נשוי עם ילד? מעמדי בארץ מבוסס הן ברמה האישית/משפחתית והן ברמה התעסוקתית. כמו כן, אני טס עם מנכ"ל החברה. אודה לתשובתך.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  10:44, 22 באוקטובר 2015

  שלום אורן,

  עקב הזמן הרב שעבר מאז שהית בארצות הברית שלא כחוק, בנוסף למצבך האישי והתעסוקתי שאתה מתאר כיום, אין סיבה שלא תקבל ויזה לארה"ב לכניסה כתייר. לאחר 10 שנים איסור כניסה לארה"ב מתבטל, אולם בכל זאת תצטרך להביא הוכחות לגבי זיקות לישראל, על מנת לשכנע את פקיד הגירה לארה"ב שלא תישאר שם לעבוד שלא כחוק. מומלץ להביר הוכחות גם בדבר צורך לנסוע לארה"ב עבור העבודה - מכתב על ידי החברה המעסיקה או הזמנה על ידי חברה אמריקאית אותה אתם הולכים לפגוש, הזמנה להשתתפות בכנס בארה"ב וכדומה.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.