סיכוי לקבלת ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מור

  נשלח ע"ימור 08:17, 29 באוקטובר 2015

  שלום, אני מאורסת לאזרח אמריקאי שעלה לישראל לפני שנתיים ומשרת בצה"ל. אנחנו רוצים לנסוע למשפחה שלו להודיע על אירוסינו. הייתי בשליחות בארה"ב לתקופה של 8 חודשים עם ויזת חילופי תרבויות, וחזרתי לפני חצי שנה בגלל מחלה כרונית שגילו לי ש . בכל התקופה לא עבדתי ויש לי מינוס בחשבון. רק החודש התחלתי לעבוד אך במשכורת מינימום, ואני מקבלת קצבה מביטוח לאומי. מה הסיכויים שלי לקבל עקב העובדה שאני מאורסת?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  10:26, 8 בנובמבר 2015

  שלום מור,

  השאלה היא האם תוכלי לשכנע את פקיד הגירה לארה"ב כי מטרת הביקור היא באמת רק לבקר את קרובי המשפחה של בן זוגך ובעיקר לשכנע כי את לא מתכנוות להשתקע שלא כחוק בארה"ב או לעבוד בארצות הברית. העובדה כי היית כבר בארצות הברית ולא נשארת שם עומדת לזכותך, אבל מצד שני עלולים לחשוד שאתם מתכוונים להיכנס כתיירים ואז להישאר שם, להתחתן ולבקש גרין קארד. אם תוכיחי זיקות חזקות לישראל תקבלי ויזה לארה"ב. זיקה יכולה להיות גם מקום עבודה של בן הזוג וכוונה לחזור לישראל להמשך השירות בצה"ל.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.