ויזה לארה"ב לחיילים משוחררים - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • קטי

  נשלח ע"יקטי 11:23, 9 בנובמבר 2015

  בן זוגי ואני משוחררים מזה שנה- שנה וחצי, ושנינו רוצים לעשות את הטיול הגדול בארה"ב. דיברנו עם מספר גורמים ואמרו לנו שהסיכויים להצליח להוציא ויזה הם קלושים, האם זה אכן כך? יש לציין ששנינו מאוד אוהבים את מדינת ישראל ומתכננים לבנות עתיד וחיים כאן, ולא בשום מקום אחר בעולם. בנוסף לאחרונה התארסנו ואין בכוונתנו למצוא אזרחים אמריקאים למטרת נישואים פיקטיביים למטרת הגירה. (הבנתי שגם זה חשד שיש בנוגע לחיילים משוחררים). אודה לתשובתך!

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  15:30, 9 בנובמבר 2015

  שלום קטי,

  לא הייתי אומר כי הסיכויים לקבל ויזה לארה"ב קלושים, אולם בהחלט נטל הראיה עליכם להוכיח כי לא תשתקעו בארצות הברית שלא כחוק ושלא תעבוד שם ללא ויזה מתאימה, כפי שעושים צעירים ישראלים רבים. הוכחת זיקה חזקה לארץ וסיבה לחזור לישראל בזמן יחד עם תכנית מפורטת לגבי מקומות ביקור בארה"ב והוכחות כי אתם יכולים לשלם עבור הטיול בוודאי יעזרו. בסופו של דבר הכי חשוב לעשות רושם טוב על פקיד ההגירה לארה"ב בשגרירות במהלך הראיון.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.