האם אפשר ללמוד בארה״ב כשנמצאים בהליך לקבלת גרין קארד? - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • אלכס

נשלח ע"יאלכס 22:31, 3 בדצמבר 2015

אמי תושבת ארה״ב (גרין קארד) ומתגוררת שם. אני מעוניינת להתחיל את התהליך, אך באותו זמן גם לעשות את התואר הראשון שלי שם. האם זה אפשרי להתחיל לימודים בזמן שמחכים לקבלת הגרין קארד? או שאני צריכה להגיע לארה״ב עם וויזת סטודנט ואז להתחיל את התהליך ?

השב
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

11:48, 7 בדצמבר 2015

שלום אלכס,

נראה כי עדיף לך קודם לקבל ויזת סטודנט לארה"ב ולהיכנס כסטודנטית אל שטח ארצות הברית, ולאחר מכן אמך תגיש בקשה למעמד קבע, כי קיים סיכוי שאם רשויות ההגירה רואות כי קיימת עבורך בקשה לקבלת מעמד קבע בארה"ב דרך האימא, אז לא תקבלי ויזת סטודנט, בגלל החשש שלהם שלאחר פג תוקף ויזת סטודנט תשתקעי בארה"ב, גם ללא קבלת המעמד הקבוע. ההמתנה לקבלת מעמד קבע יהיה ארוך.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.