מתן שירותי ייעוץ בארה"ב על בסיס ויזת תייר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • סיימ

  נשלח ע"יסיימ 10:34, 10 בדצמבר 2015

  שלום, חברה בארה"ב רוצה להעסיק אותי לטווח ארוך ומתכוונת להגיש בקשה לויזת עבודה בארה"ב. עם זאת, החברה מבקשת שאגיע מיידית לתחילת עבודה על תקן יועץ עד שתאושר הויזה. בכל מקרה, בחצי שנה הראשונה אחזור לארץ למשך שבוע כל מס' שבועות משיקולים אישיים. איך ניתן לעשות זאת נכון? חבר הציע לפתוח עוסק מורשה בישראל ולהוציא חשבונית על שירותי ייעוץ. האם אפשרי? תודה מראש, סיימ

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  15:09, 13 בדצמבר 2015

  שלום רב,
  נראה כי יהיה קשה להתחיל לעבוד בארצות הברית טרם קבלת ויזת עבודה כחוק. כניסות ויציאות מרובות במעברי הגבול יעוררו שאלות אצל פקידי ההגירה לארה"ב ובוודאי יעלו חשש כי מטרת הביקורים איננה תיירות אלא עבודה, אשר דורשת ויזת עבודה. אפשר להיכנס לפני קבלת הוויזה לתקופה של התלמדות או קורס הכנה, אבל התכנית של כל פעם להיכנס למספר שבועות ואז לחזור לארץ לשבוע תהיה בעייתית. כמו כן, חייב לקחת בחשבון כי זמן ההמתנה לקבלת ויזה לעבודה בארה"ב עשוי להיות ממושך. לכן, נראה כי מכל הבחינות כדאי להמתין לאישור ויזת העבודה לפני התחלת העבודה בפועל.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.