ויזה לארצות הברית לאחר חתימה שחורה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • נחניאלי פקס

  נשלח ע"ינחניאלי פקס 13:15, 13 בדצמבר 2015

  לפני 8 שנים הייתי נשוי בנישואים פקטיבים לאמריקאית נישואים לא צלוחים ולאחר מכן גורשתי ארצה עם חותמת שחורה לעשר שנים היום אני נשוי בעל עסק המונה 6 עובדים בית על שמנו שקועים בארץ עכשיו לפני תום העונש אנחנו רוצים לטוס לחופשה בארצות הברית מה הסבירות לקבלת ויזת תייר למישהו כמוני עם חותמת שחורה לפני שעברו עשר שנים ? יש טעם להגיש? והאם זו אותה פרוצדורת רגילה להגשה ? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  15:14, 13 בדצמבר 2015

  שלום רב,

  על פי תיאור המקרה שלך תצטרך בוודאי לבקש בכל מקרה אישור מיוחד להיכנס אל ארצות הברית כתייר (Waiver) אם אתה רוצה להיכנס לארה"ב באמצעות ויזת תייר טרם חלוף 10 שנים. קיימת שאלה האם הבקשה שלך להיכנס אל ארה"ב נדחתה עקב הונאה או לא. אם זה הונאה, אז לא יעזור להמתין מעבר ל- 10 שנים, כי איסור הכניסה הוא לתמיד. אם לא הונאה, אז אחרי 10 שנים תוכל להיכנס באמצעות ויזת תייר לארה"ב, בכפוף לבדיקות הרגילות, אבל לפני חלוף 10 שנים תצטרך לבקש את הפטור (Waiver) אצל פקידי הגירה לארה"ב בשגרירות האמריקאית בישראל. נשמח לסייע לך בהליך ולשמוע את הפרטים הספציפיים.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.