הארכת ויזת B2 בארה״ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מרק

  נשלח ע"ימרק 20:24, 18 בדצמבר 2015

  אהלן, אני בן 30, בביקור ראשון בארה״ב, כרגע מטייל בארה״ב עם ויזת B2 כבר 5 חודשים, אחרי שקיבלתי אישור ל-6 בכניסה. אני מעוניין לבקש הארכה של הויזה לחצי שנה נוספת, בעיקר כדי לטייל באביב בשביל ה-PCT בחוף המערבי. הבנתי שכנראה אין לי ״סיבה״ מוצדקת להישארות ע״פ ההגדרות של הרשויות, קשר לישראל יש לי איך לגבות במסמכים (בעלות על נכס בארץ, אמצעים מספיקים בחשבון הבנק, כרטיס חזור בחודש יוני). אני מודע לסיכונים - דחייה משמעותה איבוד הויזה ל-10 שנים ובעיות אפשריות בעתיד. האם נראה שיש לי סיכוי סביר? האם יש מסמך נוסף שכדאי לי לנפק? אם אצא מארה״ב במועד המקורי לחודשיים-שלושה, יש סיכוי בכלל שיאשרו לי כניסה מחדש? תודה למגיבים!

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  11:23, 4 בינואר 2016

  שלום מרק,

  להערכתי לא כדאי להגיש בקשה להארכת ויזה לארצות הברית, כי באמת אין לך סיבה מיוחדת או נסיבות יוצאות דופן אשר יצדיקו מתן הארכת ויזה מבחינת רשויות הגירה לארצות הברית. נראה כי עדיף לך לצאת את ארצות הברית לתקופה משמעותית יותר ואז לחזור. ההמלצה שלי היא להישאר מחוץ לשטח ארה"ב חצי שנה ואז לשוב כתייר. הבעיה היא שכל פעם שאתה עובר בביקורת גבולות נציג רשות ההגירה לארה"ב עשוי לעשות בעיות ואף לסרב כניסה לשטח ארצות הברית.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.