תמונה בDS160 - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • דני

  נשלח ע"ידני 17:56, 26 בדצמבר 2015

  מילאתי טופס DS160 וקבעתי ראיון לשגרירות בת"א, הבעיה שהתמונה שצירפתי ב DS160 היא מלפני 4 שנים (צילמתי מתי שהשתתפתי בהגרלת גרין קארד) ושמתי לב לדרישה הזאת רק באתר השגרירות ,שצריך להגיע עם תמונה שצולמה בחצי השנה האחרונה ושכזאת תמונה הייתי אמור לצרף גם בטופס DS160 . מתי שהתמונה צולמה הייתי בן 23 ,היום אני בן 27. אין הבדל כל כך במראה שלי ,אבל אולי כי קצת רזיתי זה מתבטא קצת בתווי הפנים .. מה אתה ממליץ לי לעשות, להביא איתי את התמונה מלפני 4 שנים ולקוות שלא ייתייחסו לנקודה הזאת ,לצלם תמונת פספורט בתור רזרבה, ולהגיע גם עם הישנה וגם עם החדשה, ולהציג להם רק את הישנה במקרה וישאלו לגבי הבדל במראה בין התמונה למראה הנוכחי להציג את החדשה? או מראש להציג להם רק את התמונה החדשה, ואם ישאלו למה צרפתי תמונה ישנה בDS160,להגיד להם שזאת הייתה טעות, ולא שמתי לב לדרישה הזאת, כפי שבאמת היה? ממש הקפדתי למלא הכל בצורה מדוייקת מקווה לא ליפול על עניין כל כך שולי

  השב
 • 18:06, 26 בדצמבר 2015

  שהונפק לי לפני כמה שנים ,אז השאלה היא קצת אחרת-
  עד כמה זה בלתי נסלח שהעלתי תמונה לא עדכנית לDS160 ,
  והאם זה מפחית את הסיכוי שלי שהויזה תאושר?
  כמובן שאגיע לראיון עם תמונה עדכנית
  תודה

  תגובה
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  21:07, 28 בדצמבר 2015

  שלום דני,

  בכל מה שקשור לענייני הגירה לארצות הברית כדאי להקפיד כמה שיותר על עמידה בכללים הדווקניים של רשויות ההגירה לארה"ב. לכן, למרות שייתכן כי לא תהיה לך בעיה, בהנחה שההבדל במראה שלך לא השתנה ב- 4 שנים האחרונות במידה ניכרת, הרי שמומלץ בכל זאת לפנות אל נציגי ההגירה בשגרירות בדוא"ל מראש, תוך שימוש במספר שקיבלת בעת ההרשמה באינטרנט ולהודיע שאתה תביא איתך תמונת פספורט מעודכנת.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.