הריון בחו"ל - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • לינה

  נשלח ע"ילינה 15:46, 10 בינואר 2016

  שלום, אני מעוניינת לדעת, במידה ואני טסה לארה"ב כשאני בהיריון, ומגיע שלב שאני אמורה ללדת , מה מגיע לי כתיירת מבחינת חוקי השהייה שם, כמה עולה ללדת שם בבי"ח ?אשמח לכל מידע בנושא.. יש לי ויזת תייר B2 .

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  10:01, 11 בינואר 2016

  שלום לינה,

  ברגע שילד נולד על אדמת ארה"ב הוא אזרח אמריקאי. לקבלת אזרחות אמריקאית מכוח לידה צריך תעודת לידה מבית חולים אמריקאי. יחד עם זאת, שימי לב כי לא תקבלי כל סיוע כלכלי. את צריכה לדאוג לביטוח בריאות בעצמך, אשר כולל לידה. התשלום עבור לידה בבית חולים באמריקה יקר מאוד. כמו כן, רשויות ההגירה לארה"ב עלולים למנוע את הכניסה שלך לארצות הברית באם הם יחשדו כי ייתכן שתלדי בארצות הברית. עובדי ההגירה במעבר הגבול יתשאלו אותך בנושא באם יראו כי את בהירייון ועשויה ללדת בארה"ב.

  בברכה,

  תגובה
 • 17:18, 11 בינואר 2016

  פעם שמעתי שמי שיולדת בארה"ב יש לא אפשרות לשהייה חוקית עד גיל 18 או 21 של הילד ואז יש אפשרות לבקש אזרחות . זה לא עובד ככה???

  תגובה
 • 09:39, 13 בינואר 2016

  אשמח לשמוע על דרכים חוקיות לשהות בארה"ב .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.