אזרחות ארה"ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רבקה אליאב

  נשלח ע"ירבקה אליאב 13:46, 12 בינואר 2016

  שלום. אחי ואני, בני 55-56, נולדנו בארהב.לתושבי ישראל.עלינו בשנת 65 ומאז לא היה לנו שום קשר עם ארה"ב.לי יש תעודת לידה מקורית ולו יש צילום בלבד. (ולא מוכנים להנפיק לו העתק מקורי כי אין לו מס SOCIAL SECURITYׂ ׂ)אין לנו דרכונים (אולי היו ואבדו) אין לנו מספר SOCIAL SECURITY.לכן אין באפשרותנו לחתום על W9.כל אחד מאיתנו ביקר כבר פעמיים בקונסוליה בירושלים כדי לבקש מספר. נעננו בשלילה כי אין לנו דרכונים. אך לצורך דרכון מבקשים את המספר ותעודת לידה מקורית כך שאנו בלי מוצא. כעת רוצים לחסום לנו את חשבונות הבנקים בישראל. האם אנו יכולים להכריז על עצמנו כלא אזרחים אלא רק בעלי זיקה לארה"ב ולחתום על ה W-8BEN?האם יש דרך כלשהיא להגיע למספר ה SOCIAL SECURITY שלנו במצב זה? ובכלל איך יוצאים מהמצב הזה??????? תודה

  השב
 • 09:38, 13 בינואר 2016

  אשמח לשמוע על דרכים חוקיות לשהות בארה"ב .

  תגובה
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  10:43, 14 בינואר 2016

  שלום רבקה,

  אם אתם לא מעוניינים באזרחות האמריקאית ישנה אפשרות של ויתור על האזרחות. מכיוון שמעולם לא היה לכם דרכון ארה"ב וכפי שאת אומרת - אין לכם כל קשר עם ארצות הברית, ייתכן כי זהו הדבר ההגיוני ביותר לעשות במצבכם. נשמח לסייע לכם בהליך ויתור על אזרחות אמריקאית.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.