מועד פקיעת תוקף ויזת ההגירה ולידה אחרי קבלת הויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

 • אליהו

  נשלח ע"יאליהו 10:16, 4 בפברואר 2016

  אשתי קיבלה ויזת הגירה F2A על בסיס נישואין למחזיק גרין קארד וכידוע נדרשה ע"י הקונסוליה לעבור בדיקה רפואית לפני הראיון. לפי מה שנאמר לי הבדיקה תקפה לחצי שנה מיום ביצועה אך עם זאת תאריך פקיעת תוקף הויזה שהיא קבלה הוא כחודשיים-שלוש אחרי. 1. האם תוכל להגר בסמוך לפקיעת הויזה ואחרי פקיעת הבדיקה הרפואית? אם כן, האם תצטרך לעבור את הבדיקה שוב בארץ טרם כניסתה לארה"ב? 2. אחרי הראיון וקבלת הויזה נולד לנו בן, האם ניתן להגר יחד איתו כשבידי תעודת לידה ודרכון או שצריך להודיע לקונסוליה ולקבל ויזה גם עבורו? תודה לעונים.

 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  16:34, 17 בפברואר 2016

  שלום אליהו,

  בהמשך לשאלתך במצב שלכם לגבי הגירה לארה"ב עבור אישה של מחזיק גרין קארד, חייב להגר לארה"ב בתוך התקופה של חצי שנה של תוקף בדיקה רפואית. אם רוצים לדחות את המעבר צריך לבצע בדיקה רפואית נוספת. כמו כן, יש ליידע את הקונסוליה לגבי הילד, למרות שלא צריכה להיות כל בעיה.

  בהצלחה,

מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.