ויזה על בסיס לימודים/ תואר שני - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • Tal Rod

  נשלח ע"יTal Rod 09:04, 24 בפברואר 2016

  היי, הייתי שמח לשאול , חברה שלי בעלת תואר ראשון בהנדסה ותואר שני בזכויות יוצרים. האם ישנם מסלולים כלשהם לויזות? אנחנו רוצים לגור שם בעתיד, האם עצם היותה בעלת תואר שני נותן לה יותר סיכוי? ושאלה נוספת, אם היא בוחרת ללמוד שם, בתור בעלה אוכל לקבל ויזת עבודה בהמהלך הלימודים שלה? ומה הסיכוי לאחר מספר שנים לקבלת הגרין קארד? תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  16:22, 24 בפברואר 2016

  שלום טל,

  כדי לקבל ויזת עבודה לארצות הברית חייב למצוא מעסיק אשר יגיש את הבקשה וישמש ספונסר. תואר שני עשוי לסייע, אבל עדיף היה תואר שני מאוניברסיטה אמריקאית. אם היא לומדת שם במסלול דוקטורט ומקבלת ויזת J אתה כבעלה תוכל לקבל ויזת עבודה. שים לב כי תהיו חייבים להתחתן כחוק, כי בארה"ב לא מכירים בבני זוג שלא נשואים. החלפה למעמד גרין קארד אפשרי בדרך כלל לאחר תקופה מסוימת עם ויזת עבודה. נשמח לתאם אתכם פגישה על מנת להכיר את המקרה באופן ספציפי ולהשיב תשובות מדוייקות יותר, על פי הנסיבות.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.