שינוי מויזת J1 לויזת תייר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • ולנטינה

  נשלח ע"יולנטינה 13:24, 24 בפברואר 2016

  היי, אני עתידה לטוס בקיץ לארה"ב למחנה קיץ דרך הסוכנות היהודית. הויזה איתה אני טסה היא ויזת עבודה J1 שמאפשרת שהייה של עד חודש מרגע סיום המחנה. במידה ואני מעוניינת להישאר יותר מחודש, האם יש דרך להחליף לויזת תייר (שאוציא עכשיו באופן עצמאי) בהיותי בתוך גבולות ארה"ב? תודה רבה!

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  16:18, 24 בפברואר 2016

  שלום ולנטינה,

  אם כבר קיבלת את הוויזה את צריכה להסתכל על המדבקה. ויזת J1 לארה"ב עשויה לכלול דרישה לעזוב את ארה"ב למשך תקופה מסויימת מייד לאחר סיום הוויזה. בדרך כלל מדובר בתקופה של שנתיים שהייה מחוץ לארה"ב לאחר קבלת ויזת J. יהיה כתוב לך באנגלית על הוויזה two year residency. מדובר בתקופה של "צינון". יחד עם זאת, נראה כי בסוג הוויזה שלך לפעילות במחנה קיץ, לא תהיה הדרישה הנ"ל, לכן תוכלי לבקש החלפת סטאטוס מעמד של J1 אל ויזת תייר לארה"ב. החלפת המעמד נעשית בשטח בארצות הברית.

  אם יש לך שאלות את מוזמנת להתקשר למשרדנו לקבוע פגישה.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.