בדיקות רפואיות לויזה גרין קארד - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • חנה

  נשלח ע"יחנה 21:44, 6 במרץ 2016

  שלום יש לי ראיון בקונסוליה בשביל לקבל גרין קארד אני נשואה לאזרח אמריקאי 12 שנה יש לנו 2 ילדים אני עם הילדים גרתי כל השנים בארץ ובעלי טס הלוך ושוב כל השנים האלה. עכשיו אחרי כל בירוקרטיה אני אמורה להגיע לראיון בתאריך 4/4/13 השאלות שלי הם. 1. האם אני יכולה לחסוך כסף ולעשות צילום וכל הבדיקות ולהביא את זה ליום שניקבא לי אצל רופא ששיך לקונסוליה? 2. ביום הזה שאני מקבלת את הגרין קארד מה הזכויות שלי בכלל האם אני תלויה בבעלי כל הזמן ? איך מתייחסים אלי באמריקה כאמריקאית או כמהגרת? מה זכויות שלי ושל בעלי לגבי הילדים אם במידה יהיו לי בעיות איתו שיובילו לאימותים? 3. האם אחרי שאקבל גרין קראד אני יכולה להגיש בקשה לכסף על הילדים שהייתי אמורה לקבל עליהם כל חודש? הילד בן 7 (2009) וילד בן 4(2011)אם כן לאיפה לפנות עם הבקשה. בתודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  14:08, 10 במרץ 2016

  שלום חנה,

  לאחר מעבר לארה"ב עקב 12 שנות נישואין לאזרח אמריקאי, את זכאית לקבל גרין קארד קבוע - PERMANENT GREEN CARD. יתר על כן תהיי רשאית להגיש בקשה לקבל אזרחות תוך 3 שנים באם אתם נשארים יחד, או תוך 5 שנים באם תפרדו, כך שאת לא תלויה בבעלך בנושא הנ"ל. לגבי קבלת קצבת ילדים הדבר תלוי במספר ביטוח לאומי - האם יש לילדים SOCIAL SECURITY NUMBER? בכל אופן, כדאי לטפל בנושא הנ"ל לאחר מעבר לארה"ב.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.