כניסה שנייה באותה שנה לארה"ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • עדי

  נשלח ע"יעדי 04:35, 1 באפריל 2016

  אהלן שלום! אני שוהה בארה'ב החל מנובמבר 2015 ועד סוף אפריל 2016 על ויזת תייר. כלומר כמעט 6 חודשים שזו האשרה שקיבלתי בכניסתי בנובמבר. יש לי ויזה תקפה בדרכוו ואני מעוניין לחזור ולבקר בארה'ב בחודש אוגוסט כלומר כמעט 4 חודשים לאחר יציאתי. האם יכולה להיות בעיה עם הכניסה באוגוסט? האם אני אקבל שוב ויזה ל6 חודשים או אולי פחות. אשמח לשמוע את דעתכם! עדי

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  17:40, 4 באפריל 2016

  שלום עדי,

  כדאי שיהיה לך הסבר לגבי שהיות ארוכות בשטח ארצות הברית כתיירת. בכל אופן ההחלטה היא בידי פקידי הגירה לארה"ב בביקורת גבולות בעת כניסה לארה"ב. מומלץ להביא מסמכים והוכחות שמראות כי את באמת תיירת, מקומות שביקרת וטיילת וכדומה. אין מניעה שלא תקבלי כניסה נוספת ל-6 חודשים, אבל קשה לצפות מראש את ההחלטה בעניין. מדובר ברושם האישי והחלטה של פקידי ההגירה במקום. אם יעלה חשד כי את עבדת לדוגמא עלולה להיות בעיה. בכניסה השנייה כדאי להגיע מצוידת בהוכחות לגבי מקום עליו את הולכת, כרטיס חזור ותכנית לגבי השהות בארה"ב.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.