ויזה לארה"ב ויציאה ללא דרכון (overstay) - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 20:04, 6 באפריל 2016

  הי לפני כ16 שנה יצאתי מארה"ב, לאחר שהייתי באוברסטיי, ללא דרכון כרגע מנסה להוציא ויזה חדשה, ותוהה האם כדאי להצהיר על האוברסטיי או לציין שנשארתי פחות זמן ממה שקרה באמת.. (הרי יצאתי עם אישור יציאה ולא עם הדרכון עצמו, ואיני יודע אם יש רישום לכך או לא) האם אם אצהיר על האמת זה ימנע מבעדי לקבל ויזה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  11:10, 7 באפריל 2016

  שלום יוסי,

  חובה להצהיר על שהייה לא חוקית בעבר בארצות הברית בעת מילוי הטפסים לקבלת ויזה חדשה לארה"ב. אם תתפס משקר בטופס את עלול לקבל סירוב כניסה תמידי לארצות הברית. עברו כבר למעלה מ- 10 שנים מאז ה- OVERSTAY לכן לא אמורה להיות בעיה לקבל ויזה אך ורק בגלל הבעיה בעבר. יחד אם זאת תדרש להוכיח כי יש לך קשרים חזקים לישראל כיום ולשכנע את פקידי ההגירה לארה"ב בשגרירות כי לא תשהה שלא כחוק הארה"ב ולא תעבוד שם ללא אשרת עבודה מתאימה, על מנת לקבל אישור לקבלת ויזה לארה"ב.

  בהצלחה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.