ויזת עסקים או תייר ? - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • דדד

  נשלח ע"ידדד 01:48, 7 באפריל 2016

  אני פרילאנסר ויש לי לקוח מרכזי בארה"ב. אני רוצה להגיע למטרת טיול, ואולי גם לבקר את הלקוח. 1. האם רצוי לבקש ויזת תייר רגילה או ויזת עסקים ? 2. מותר לי להמשיך לעבוד בזמן שאני שוהה בארה"ב ? (כלומר לתת שירות ללקוחות שלי בזמן הטיול) תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  11:14, 7 באפריל 2016

  שלום רב,

  אם אתה מתכנן נסיעה לארה"ב למטרת ביקור עסקי אתה יכול לבקש ויזת B/1 לכניסה לביקור עסקי לארה"ב. כל עוד אתה לא מקבל תשלום מחברה או ישות אמריקאית עבור עבודה שאתה עושה בשטח ארה"ב אז אין מניעה לעבוד עבור לקוחות שיש לך בישראל בעודך בארה"ב. שים לב כי הוויזה הזו לא מאפשרת לעבוד עבור לקוחות אמריקאים, אלא רק להגיע לפגישות, כנסים, הרצאות וכדומה.

  בהצלחה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
 • 23:57, 7 באפריל 2016

  סליחה, אבל אני לא מבין.

  אם הלקוח העיקרי הוא אמריקאי ובעל העסק הישראלי מטייל בארה"ב ותוך כדי כך ממשיך לנהל את עסקיו (כלומר, מתן שירות רצי, ללקוחותיו בעולם, כולל האמריקאי) הוא עובר על החוק האמריקאי ? זה הרי לא סביר, שהרי נותן השירות הוא בעל עסק וזו פרנסתו.... הרשויות מצפות ממנו שלא לעבוד כלל עבור האמריקאי אם הוא נכנס למדינה ?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.