דחיית ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • סאלי

  נשלח ע"יסאלי 11:04, 14 במאי 2013

  שלום רב, ביום שיש האחרון הייתי בראיון לקבלת ויזה ובקשתי נדחתה. הצגתי בפני המראיין את כל הטפסים הרלוונטים כגון: אישור על הקפאת הקורס האחרון בלימודים ושאני חוזרת אני אשלים אותו, אישור מהעבודה שאני עם וותק של כמעט 3 שנים, חשבונות ופקדונות בנק אולם הוא כלל לא הסתכל על הטפסים, הוא רק שאל מה מטרת הנסיעה , אם אני נשואה או עומדת להתחתן ושעניתי בשלילה ישר אמר לי שאין ויזה. האם אני יכולה לערער על הבקשה, לבקש קונסול אחר מכיוון שאני חושבת שאני כן מועמדת מתאימה לויזה ושזה לא הוגן שהוא כלל לא הסתכל על הטפסים שהיו ברשותי. זה ממש חשוב לי, אודה לך על עזרתך, חג שמח

  השב
 • 14:53, 14 במאי 2013

  Unfortunately there is really nothing to do. Even if it is important to you and even if you think you had enough proof they have wide discretion not to give a Visa. My best advice is to wait as long as possible before applying again more than the 6 month minimum since you don't want another denial.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.