ויזות לעובדים של חברה אמריקאית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • טלי

  נשלח ע"יטלי 20:23, 14 באפריל 2016

  שלום רב, אני עובדת בסניף ישראלי של חברה אמריקאית. אנחנו שולחים עובדים לארה"ב באופן די תדיר. בכל פעם העובדים צריכים לעבור את כל התהליך המייגע לקבלת הויזה ולרובם מאשרים ויזה לשנה בלבד כל פעם. שאלתי היא - האם אפשר איכשהו לרשום את החברה בשגרירות כך שהעובדים שלנו יוכלו לעבור תהליך מקוצר? כלומר האם יש דרך שבה השגרירות תוכל להכיר בחברה שלנו כשלוחה של חברה אמריקאית וכך עובדים שלנו יוכלו לעבור תהליך מזורז או לחילופין יאשרו להם ויזה ליותר משנה אחת? תודה מראש, גל

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  16:34, 18 באפריל 2016

  שלום טלי,

  האם העובדים מקבלים ויזות B1 לכניסה לארה"ב.? מה עושים העובדים שלכם אשר אותם אתם שולחים לארצות הברית? משתתפים בכנסים? סמינרים? הרצאות? בכל מקרה, לא ידוע לי על הליך לקבלת הכרה מיוחדת של השגרירות בכם כחברה, לצורך ויזות לארה"ב. אם הם לא עובדים שם, אז אולי עדיף לבקש ויזת B1-B2 רגילה שיקבלו למשך 10 שנים ככל ישראלי אחר, זאת האם יצליחו להוכיח קשר חזק לישראל.

  בברכה,

  יהועש פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.