קבלת ויזת תייר לאחר סירוב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • איתי מאור

  נשלח ע"יאיתי מאור 20:53, 1 במאי 2016

  שלום, אני ואשתי גרנו בארה"ב כ-5 שנים עם ויזת עבודה, חזרנו לארץ לפני שנה. אני עבדתי בארה"ב ולכן יש לי SSN, הגשתי מיסים, יצאתי ונכנסתי לארה"ב מספר פעמים ולא היתה כל בעיה. לפני חודש הגשנו בקשה לויזת תייר וסורבנו. שאלו אותי שאלות חשודות כמו האם הייתי בהוואי (מעולם לא), האם מכרתי שם מוצרים (מעולם לא) וכו'. אני חושד שזהותי או ה-SSN נגנבו. בכל אופן, סורבנו ולא קיבלנו ויזה. אם אכן מדובר בגניבת זהות אני לא חושב שלחכות חצי שנה ולהגיש בקשה נוספת יעזור לנו. מצד שני, לא נראה לי הגיוני שלא נוכל יותר להיכנס לארה"ב עקב טעות. השאלה שלי היא מה ניתן לעשות והאם עו"ד הגירה יכול לסייע במקרה כזה. תודה רבה מראש, איתי.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  15:04, 2 במאי 2016

  שלום איתי,

  נראה כי כדאי לך לעשות בירור לגבי הנושא של גניבת זהות, ללא קשר לשאלה של כניסה לארה"ב באמצעות ויזת תייר. סירוב כניסה כתייר מבוסס בדרך כלל על היעדר קשר חזק לישראל מבחינת רשויות ההגירה לארה"ב, או חשש לעבודה והשתקעות לא חוקית בארה"ב. אשמח לקבוע פגישה על מנת לעבור על פרטי המקרה שלך באופן פרטני. בברכה, יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.