ויזה תיירים - הכנה לראיון בשגרירות - מכתב ממעסיק - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אלכס

  נשלח ע"יאלכס 14:02, 7 במאי 2016

  שלום, אני עובדת בחברה גדולה, אבל מועסקת שם דרך קבלן. לראיון בשגרירות צריך להכין מכתב ממעסיק. האם לרשום במכתב שאני מועסקת דרך קבלן ועובדת בחברה אחרת? או שאין צורך לציין ולהביא אישור מחברה שעובדת בה אלא מספיק אישור מקבלן?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  15:09, 9 במאי 2016

  שלום אלכס, בהליך בקשה לקבל ויזת תייר לארה"ב פקידי ההגירה לארה"ב מתייחסים לכל ישראלי שמבקש לבקר בארה"ב כאילו יש פוטנציאל לשהייה לא חוקית ועבודה בארה"ב, לכן בהחלט חשוב לשים דגש על זה שיש לך מקום עבודה טוב, על מנת לשכנע כי קיים סיכוי גבוה לחזרה לישראל במועד, טרם פג תוקף הוויזה. קשה לומר כיצד יתרשמו פקידי ההגירה בשגרירות, אולם לדעתי זה תלוי במקום העבודה, אם מדובר במקום מוכר שנחשב טוב יהיה עדיף את מקום העבודה. אולי אפשר להביא מכתב הן ממקום העבודה והן מהקבלן המעסיק, כולל תלושי משכורת של הקבלן. בהצלחה, יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.