ויזת תייר לארה"ב למטרת ביקור - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רוני

  נשלח ע"ירוני 17:35, 8 במאי 2016

  היי, יש לי ויזת תייר לארה"ב שנגמרת חודש לפני השחרור מהשירות סדיר בצה"ל. ביקרתי בארה"ב לפני 8 חודשים. יש לי אח אזרח אמריקאי. עכשיו אני רוצה להוציא ויזת תייר חדשה ולנסוע לבקר אותו לאחר השחרור מהשירות הסדיר ועל הדרך לעשות טיול. איזה מסמכים יש להציג בזמן הראיון או לפניו, שיש לי אח אזרח המדינה.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  15:12, 9 במאי 2016

  שלום רוני, נציגי רשות ההגירה לארה"ב בשגרירות חודשים כי כישראלי צעיר אתה עלול לשהות בארה"ב שלא כחוק ולעבוד באמריקה ללא ויזת עבודה מתאימה, לכן נטל ההוכחה עלייך להוכיח כי תשוב לישראל. אח בארה"ב לא משנה לעניין ויזת תייר לארה"ב. כמשוחרר טרי מצה"ל יהיה לך קשה להראות מקום עבודה מסודר בארץ, וקשרים חזקים לישראל, לכן על פניו לא יהיה פשוט לקבל את הוויזה לארה"ב. יחד עם זאת ביקורים בעבר ורקורד של כניסות ויציאות ללא בעיות וללא שהייה לא חוקית פועל לטובתך בעניין. בסופו של דבר מדובר בהתרשמות אישית סובייקטיבית של פקידי ההגירה לארה"ב בשגרירות והרושם שתעשה עליהם. בברכה, יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.