שינוי סטטוס ויזה j1 ל b2 ואובר סטיי - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אלן

  נשלח ע"יאלן 02:09, 9 במאי 2016

  שלום רב קיבלתי שנה שעברה ויזה j1 ל 3 חודשים,מיוני עד ספטמבר בחודש אוגוסט שילמתי 300 דולר ועשיתי שינוי סטטוס,למיטב הבנתי כל עוד אני בתהליך process אני חוקי. בחודש פבוראר 16 קיבלתי קבלה הביתה שאישרו לי את השהייה לשבועיים מ4.2.16 עד 18.2.16 טופס i539 השאלה שלי היא כזו,נספר לי שהיה לא חוקית מרגע ה18.2.16 או ששהייה לא חוקית מרגע שנגמרה לי הויזה הרגילה j1 שאיתה נכנסתי לארהב ?? ומה העונש שאני מקבל על שהיה של פחות מחצי שנה? ואין לי סיכוי בעתיד להוציא ויזה חדשה ?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  16:56, 31 במאי 2016

  שלום אלן, שהייה לא חוקית נספרת מרגע שפג תוקף הוויזה שאושרה לך בחודש פברואר, יחד עם זאת מבחינה מעשית בשגרירות ארה"ב בישראל לא אוהבים לראות בהיסטוריה של מבקש ויזה לארה"ב כי קיימת בקשה לחידוש ויזה בעת שהייה בארה"ב. לכן, הבקשה הנ"ל שהגשת בעבר פוגעת בסיכוי שלך לקבל ויזה חדשה לארה"ב. תדרש לשכנע את פקיד ההגירה שמטפל בבקשה שלך לקבל ויזה לארה"ב כי לא תגיש בקשה נוספת כזו. אם יש לך סיבה מיוחדת להיכנס לארה"ב זה יכול לסייע והוכחות כי תשוב לישראל במועד. בברכה, יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.