שאלה לגבי סיכויי ההצלחה לויזת תייר+בקשר לנוכחית. - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • פיטר

  נשלח ע"יפיטר 20:20, 21 במאי 2016

  שלום רב! אני חייל משוחרר מזה 3 חודשים. פעמיים ניגשתי והצלחתי להוציא ויזת תייר לארה״ב. בפעם האחרונה שניגשתי קיבלתי לשנה ובעוד מספר חודשים תוקפה יפוג. רציתי לשאול אם כרגע אני אגיש, מה יהיו סיכויי ההצלחה שלי לקבל? האם לעובדה שהייתי לבד בארה״ב לפני חודשיים לשבוע וחצי תהיה השפעה חיובית? בנוסף, יש לי סכום יפה בעו״ש (בן 6 ספרות), ונבחנתי בבחינה הפסיכומטרית. יש לי מצטיין מהצבא ושאר מסמכים טובים, האם לדעתך זה יכול לעזור? ובנוסף, במידה ואני אדחה, האם הויזה הנוכחית שלי תבוטל? בתודה מראש, פיטר.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  17:16, 13 ביוני 2016

  שלום רב, העובדה כי קיבלת בעבר כבר פעמיים ויזה לארה"ב בוודאי תועיל לך בבקשה החדשה, יחד עם זאת תדרש להביא הוכחות כי יש לך קשר חזק לישראל. הבעיה היא שפקידי הגירה לארה"ב חושדים כי ישראלים צעירים לאחר שחרור מצה"ל עלולים לשהות שלא כחוק בארה"ב או לעבוד שם. בסופו של דבר מדובר בהחלטה סובייקטיבית של אותו פקיד בשגרירות, אבל כדאי להביא כל הוכחה כי אתה מתכוון לשוב לישראל. אם אתה נדחה, בדרך כלל מבטלים גם את הוויזה הקיימת בדרכון. בברכה, יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.