ויזה לארה"ב לאחר גירוש בגלל אחזקת סמים לשימוש אישי. - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • יהשוע

  נשלח ע"ייהשוע 00:27, 30 במאי 2016

  בני נתפס בשנת 2001 בכניסה לארה"ב כשברשותו כמות קטנה של סמים לשימוש אישי. בני הוחזק במעצר משך מספר ימים עד שהעולה על מטוס חזרה ארצה. לא הוגש כתב אישום כנגד בני והוא לא הועמד לדין. בני גורש מארה"ב לתקופה שאינה ידועה לו. יצויין כי מדובר במעידה חד פעמית. ואין לבני שום רישום פלילי מלבד אותה תפיסה בכניסה לארה"ב. בני נשוי, אב לארבעה ילדים, לומד לתואר שני וברשתו דירה על שמו בארץ. כעת בני הוזמן לארה"ב להשתלמות כלשהיא, אך הוא חושש לפתוח בהליך בקשה לויזה מחשש פן יסורב. שאלותי הן: 1. האם מדובר בעבירה שיש עימה קלון? 2. כיצד ניתן לדעת עד כמה שנים בני מסורב כניסה לארה"ב? האם ישנם מסמכים שניתן להזמינם מארה"ב לפי חוק חופש המידע? 3. מהם הסיכויים באופן כללי לקבלת ויזה? רוב תודה - יהשוע.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  16:39, 31 במאי 2016

  שלום רב, כדאי להגיש בקשה אל ביקורת גבולות בארה"ב בהתאם לחוק חופש המידע על מנת לקבל פירוט לגבי הסיבה לדחיית כניסה לארה"ב עבור הבן שלך. אם סיבת הדחייה היא אחזקת סמים, אז זה בעיה וצריך יהיה לבקש WAIVER. אישור מיוחד לכניסה לארה"ב. מצד שני, לא לקחו אותו לבית המשפט לפי מה שאתה אומר, אז אולי סיבת הדחייה היא כללית ולא הסמים, אז בגלל חלוף השנים הרבות יוכל לבקש ויזה לארה"ב כמו כל אחד. נשמח לסייע להגיש את הבקשה על פי חוק חופש המידע. בברכה, יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.