אזרחות לפי חוק הסבתא - עבור ילדים לא ביולוגים של זוגות חד מיניים - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מרים

  נשלח ע"ימרים 15:37, 1 ביוני 2016

  שלום, איך מקבלים אזרחות עבור ילד לא ביולוגי של אזרחית ארה"ב, שהורותה הוכרה תחת צו הורות? בטפסים ניתן לסמן ילד ביולוגי או ילד מאומץ. אין רובריקה ל"צו הורות". האם יש מקרים שכבר אושרו? מה ארה"ב עושה עם צו בית משפט שמורה על רישום האם הלא ביולוגית כאם של הילד? חשוב לציין שבתעודת לידה רשום רק את שם האם ביולוגית כי משרד הפנים לא מנפק תעודת לידה חדשה אחרי צו הורות, אלא רק "תמצית רישום". תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  12:54, 15 ביוני 2016

  שלום מרים,

  האמת היא שלא נתקלתי בשאלה שלך עד כה. אם אני מבין נכון בתמצית הרישום מופיעים שמות 2 ההורים, אולם בתעודת הלידה רק האם הביולוגית, אולם הסבתא האמריקיאית היא מצד האם הלא ביולגית. אצטרך לבצע בדיקה מול רשויות ההגירה לארה"ב האם קיימת הכרה של צו הורות של ביהמ"ש בישראל לצרכי הגירה לארה"ב. אשמח להיפגש אתך במשרדנו, לעבור על המסמכים ולתת תשובה בהתאם.

  בברכה,

  יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.