טופס חיוני לראיון בשגרירות - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 12:53, 9 ביוני 2016

  בימים הקרובים יש לי ולאבא שלי ראיון בשגרירות . ראיתי בכול מיני אתרים שכדאי להביא הזמנה של בית מלון שאנחנו הולכים לשהות בו בניו יורק. אם אנחנו לא רוצים לעשות את כול התהליך של ההזמנה לפני שמאשרים לנו ויזה זה בסדר ? או שכדאי להזמין עכשיו טיסה ומלון .

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  12:46, 15 ביוני 2016

  שלום שרון,

  המבחן החשוב ביותר בעת בקשה לקבלת ויזה לארה"ב זה להיות מסוגל להוכיח קשר חזק לישראל וסיבות לשוב לארץ, כגון: עבודה מסודרת, רכב, דירה, קשרים משפחתיים וכודמה. החשש של פקידי ההגירה לארה"ב בשגרירות זה שהייה לא חוקית או עבודה שלא כחוק של ישראלים בארה"ב. לא הייתי מגדיר הזמנה במלון בטופס חיוני להליך, אבל כמובן שכדאי להראות מה הם התכניות לגבי לינה, טיול ושהייה בארה"ב בזמן הביקור.

  בברכה,

  יהושע

  תגובה
 • 19:38, 20 ביוני 2016

  שלום, מחר יש לי ראיון לקבל ויזה יחד עם בעלי,אמא שלי והתינוק שלי (כולנו הולכים יחד להוציא ויזה חוץ מהתינוק) כרגע אני בחופשת לידה,הבן שלי בן 3 חודשים אבל יש לי מכתב מהמעסיק שאני מתוכננת לשוב לעבודה. חשוב לציין-מקום העבודה שלי הוא מקום שעבדתי בו בעבר,עזבתי ל3 שנים וחזרתי לפני 9 חודשים.. בעלי עובד במקום העבודה שלו כבר 4 שנים ואמא שלי אישה נכה. אנו נוסעים לביקור וטיול עם אחותי שהיא תושבת חוקית בארה"ב. האם יש סיכוי שכולם יקבלו ויזה חוץ ממני כי אין לי תלושי שכר של חודשיים אחרונים עקב לידה?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.