חוק הסבא או child citizenship act 2000 - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מיה

  נשלח ע"ימיה 08:26, 13 ביוני 2016

  אנחנו זוג עם 3 ילדים. בעוד כחצי שנה עוברים לארה"ב לצורך לימודינו. בעלי אזרח אמריקאי יליד ישראל. שאלתי- איך אתה ממליץ לאזרח את ילדינו, ע"פ חוק הסבא או מילוי טופס I-130 והוצאת GC טרם הגעתנו (אם נספיק כמובן..) ולאחר מכן הגשת בקשה לפי child citizenship act 2000? שאלה שנייה- למרות היותנו זוג ותיק נישאנו רק לאחרונה, האם במילוי טופס I-130 עלי לצרף עדויות נוספות לקשר בינינו? מסיבת נישואים בארץ שנערכה ללא רישום, הורות משותפת, משכנתא וכדומה? תודה!

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  12:49, 15 ביוני 2016

  שלום מיה,

  אני מבין שאין אפשרות לתת לילדים אזרחות ישראלית דרך בעלך? אם הוא התגורר בארה"ב משך זמן מסוים ייתכן כי יוכל להעביר אזרחות אמריקאית לילדים. זוהי האופציה המהירה והזולה ביותר לקבל אזרחות ארה"ב. מבין 2 האופציות שציינת, להערכתי אין ממש הבדל, אולם נראה כי יש עדיפות לקבל קודם גרין קארד ואז אזרחות לאחר מעבר לשם, כי זה יהיה יחד עם הליך קבלת גרין קארד עבורך, ולא התחלה של הליך נוסף לקבל אזרחות אמריקאית לידלים דרך הסבא. כן, כדאי להביא עדויות והוכחות לקשר בינכם מתחילת הקשר.

  בברכה,

  יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.