סיכוי לדחיית ויזת תייר עקב עבירת shoplifting לפני 17 שנה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אמ

  נשלח ע"יאמ 22:25, 23 ביוני 2016

  לפני כ-17 שנה נתפסה חברתי בגניבה מחנות בארה"ב בסכום של כ-40$. היא קיבלה זימון למשפט, נשפטה וקיבלה קנס של כ-100$ ואיסור להגיע לחנות המדוברת. לפני כשנתיים הוציאה ויזת תייר דרך האינטרנט בדרכון אירופאי. בבואה להכנס לארה"ב, נשלחה לרשויות ההגירה, ושם אמרו לה שאסור היה לה להוציא ויזה דרך האינטרנט עקב העבירה הנ"ל. בסופו של דבר אושרה כניסתה. שאלתי, מה הסיכוי שאם תפנה לשגרירות בארץ, בדרך הרגילה, עם הדרכון הישראלי, לבקשת ויזת תייר תדחה בקשתה?? האם יש דרך כן להוציא ויזת תייר עם דרכון אירופאי למרות עבירת ה- shoplifting ?? חשוב לי לציין שעבירת ה- shoplifting נעשתה לפני 17 שנה ופרט לכך אין לה שום רישום פלילי, בשום מקום בעולם, והיום היא בעלת משפחה ואמא לילדים בוגרים.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  12:45, 30 ביוני 2016

  שלום רב, אנו ממליצים לך לבקש ויזה לארה"ב באמצעות הדרכון הישראלי דרך השגרירות האמריקאית בישראל. העבירה לא נחשבת חמורה והתרחשה לפני שנים רבות, לכן נראה שלא אמורה להיות בעיה. יחד עם זאת, העובדה שעצרו אותך בגבול מלמדת כי ייתכן כי התיק פתוח. האם שילמת את הקנס בסופו של דבר? אם לא זו יכולה להיות בעיה כי התיק לא סגור. כמו כן, יכולה להיות בעיה עם בטופס ESTA שמילאת לקבל אישור כניסה באמצעות דרכון אירופי לא ציינת עבירה פלילית, כי זה יכול להיחשב הסתרת מידע בעת בקשת אשרה לכניסה לארה"ב. נשמח לסייע לך לדוגמא באמצעות פנייה אל רשויות ההגירה בשאילתא על פי חוק חופש המידע לקבל נתונים נוספים. בברכה, יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.