תהליך התאזרחות לארה"ב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • ולדי

נשלח ע"יולדי 20:03, 27 ביוני 2016

אני בן 20 והתיכנון העיקרי שלי הוא שנה הבאה להוציא ויזה לאוסטרליה למשך שנה על מנת לגור ולעבוד שם. החלום האמיתי שלי הוא ארה"ב, לעבור לשם, להיות אזרח, לעבוד וכ'ו, מה שאני יותר אעדיף לעשות אם תיהיה לי אופציה מאשר אוסטרליה. לאחר קריאה מעמיקה באינטרנט הבנתי שיש אופציה להתאזרח לארה"ב על ידי קבלת סטטוס של תושב קבע ואז מתחיל כל התהליך והזמן. השאלה שלי היא אפשרי לעשות על מנת לקבל את הסטטוס של התושב קבע? הבנתי שצריך להיות במדינה זמן מסויים עם ויזה וכ'ו האם אני צודק? ואיך מקבלים את הסטטוס של התושב קבע? ללא השקעה כספית עצומה, או להתחתן עם אזרח אמריקאי או זכייה בגרין קראד וכ'ו? תהליך קצת יותר נורמאלי

השב
  • מנהל הפורום:removed

עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

12:38, 30 ביוני 2016

שלום ולדי, ישנם מסלולי הגירה מוגבלים לארה"ב באמצעותם אפשר לקבל כרין קארד (תושבות קבע אמריקאית). הדרכים המקובלות הם כמו שציינת דרך זכייה בהגרלה השנתית, משפחה שמזמינה אותך לארה"ב, נישואים עם אמריקאי/ת או השקעה כספית. כמו כן, תוכל למצוא עבודה בארה"ב ודרך המעסיק לאחר זמן של שהייה בארצות הברית לבקש תושבות קבע. בברכה, יהושע

תגובה
  • 02:38, 1 ביולי 2016

שתי שאלות

1.בקשר לעבודה, איך אבל ניתן למצוא עבודה שם אם לא קיימת ויזת עבודה? יש ויזת עבודה אבל שרק אם אתה מועבר לארה"ב נגיד מגוגל ישראל לגוגל ארה"ב, או שאני טועה? והאם המעסיק צריך להיות שותף לתהליך או שנטו העיניין הזה שאני עובד זמן מסויים יכול להרשות לי אופציה של בקשה?

2.האם משפחה רחוקה, (אחות של סבתא רבה) נחשבון בסיפור או שזה אפילו לא רלוונטי?

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.