שלושה סירובי ויזת תייר ואירוסים - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 01:32, 14 ביולי 2016

  שלום, אנסה לתמצת את הבעיה שלי. יש לי שלושה סירובי ויזת תייר לארה"ב . אני בקשר עם בחורה יהודיה מניו יורק שבאה לארץ ואני הייתי מאוד מעוניין במקום לטוס לקנדה כדי להפגש איתה כמובן לטוס לניו יורק אבל אף כנראה שבלי שינוי משמעותי אני לא אקבל. אני כרגע סטודנט ומסיים את הלימודים עם שנה וחצי, האם זה נכון במידה ונתארס בשביל לקבל ויזת אירוסים משרד ההגירה יעשו לי חיים קשים? (בכל זאת, שלושה סירובים - פתאום אחרי תקופה אני מעוניין להתחתן עם אמריקאית) האם יש אפשרות שבגלל זה המשרד ההגירה יחשוב שאנחנו משקרים ? תודה.

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  11:35, 17 ביולי 2016

  שלום טל, ויזה לארה"ב למטרת ביקור תיירותי הוא מסלול שונה מבקשה לקבלת מעמד בארה"ב בעקבות אירוסין עם אמריקאית. לכן, ברמה המשפטית אין קשר בין 2 המסלולים, והעובדה כי דחו לך בקשות קודמות לקבלת ויזה לארה"ב כתייר לא משפיע על הליך ויזת אירוסין לארה"ב, כל זאת בתנאי שתעמדו כמובן בכל הדרישות על פי נוהל רשויות ההגירה לארה"ב, הוכחות לגבי הקשר וכדומה. בהצלחה, יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.