בדיקה על עצמי לאחר שהייה בארצות הברית לפני 15 שנים - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • דודי

  נשלח ע"ידודי 16:38, 26 ביולי 2016

  שלום, הייתי בקליפורניה לפני 15 שנים, חזרתי לארץ לאחר 11 חודשים ואינני זוכר אם ביציאה הויזה שלי היתה תקפה או לא. בנוסף היו לי שם מספר דוחות שלא שילמתי. היה לי רישיון נהיגה מקומי ומספר סושיאל סקיוריטי ללא אישור עבודה. האם מספיק לגשת לשגרירות להוצאת ויזה כך שאם הויזה תאושר אדע שאני יכול לטוס ולהיכנס ללא בעיה? האם ניתן לבדוק במאגרי מידע כלשהם אונליין אודות הדוחות שלי?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  17:45, 3 באוגוסט 2016

  שלום דודי, איזה דוחו"ת קיבלת? אם מדובר בדוחות אשר הועברו אל בית המשפט וניתן צו הבאה עבורם (Warrant) כי לא שילמת את החוב, או לא התייצבת בבית המשפט, אז עלולה להיווצר בעיה לשוב לארצות הברית. אפשר לבדוק את זה מראש. לעומת זאת, באם מדובר בדחות חנייה לדוגמא אז סביר להניח כי אין בעיה. כמו כן, עקב הזמן הרב שעבר, למעלה מ- 10 שנים שחלפו, לא נראה כי שהייה לא חוקית קודמת תהיה בעיה, אבל עדיין תידרש להוכיח כמובן כמו כל אחד קשר חזק לישראל להפיג חשש של השתקעות לא חוקית ועבודה ללא אשרה בארה"ב. בברכה, יהושע

  תגובה
 • 12:12, 4 באוגוסט 2016

  תודה על תשובתך,
  בינתיים אני יכול לעדכן שאושרה לי ויזה לארה"ב אך עדיין עניין הדוחות מטריד אותי, העניין לא עלה בראיון בשגרירות.
  מדובר על דוח אחד עקב השארת רכב תקוע בצד הכביש ודוח שני על זריקת מקרר ללא פירוק הדלתות על דוח זה קיבלתי זימון לבית משפט, התייצבתי וקיבלתי קנס של כמה מאות דולרים אותו לא שילמתי.
  אשמח לשמוע את דעתך בעניין הדוחות והאם יש סיבה לחשוש לאחר שכבר אושרה לי ויזה.
  תודה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.