נישואים לאזרח אמריקאי ללא הגשת ויזת נישואין קודמת - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שקד

  נשלח ע"ישקד 01:56, 31 ביולי 2016

  שלום ברשותי ויזת תייר רגילה בתוקף, בן זוגי אזרח אמריקאי שלומד בארה"ב. בביקור הקרוב אנו מתכוונים להינשא שם ומתכננים להשאר, לא הגשנו בקשה לויזת נישואין קודמת. האם יכולה להיווצר בעיה בשינוי הסטאטוס בזמן השהיה בארה"ב? במידה וכן מה ניתן לעשות. תודה!

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  17:29, 3 באוגוסט 2016

  שלום שקד, בהחלט יש בעיה להיכנס לארה"ב באמצעות ויזת תייר למטרת ביקור ואז להגיש בקשה לגרין קארד, כי רשויות ההגירה לארה"ב עלולים לחשוד כי מדובר ב"הונאה" - Immigration fraud. מבחינת רשויות ההגירה לארה"ב אם המטרה הייתה מראש כניסה כתייר והחלפה לויזת נישואין אז מתעוררת בעיה. יחד עם זאת הקבה זוגות עושים את זה בפועל, ומשכנעים את רשויות ההגירה כי לא הייתה תכנית כזו מלכתחילה, אלא נסיבות החיים הובילו לתוצאה הנ"ל. בכל אופן, זו לא הדרך המומלצת על ידינו, עדיף לפעול בדרך המלך ולהגיש בקשה לויזה עבור בני זוג מראש, טרם מעבר בפועל לארצות הברית. בברכה, יהושע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.