ויזה לארה"ב לאחר שהיית יתר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • חנוך

  נשלח ע"יחנוך 22:29, 20 באוגוסט 2016

  שלום , במידה ואחליט לנסות להוציא ויזה חדשה לאחר שהיית יתר בארהב ואקבל דחייה האם סופרים לי את ה 10 שנים איסור כניסה לארהב מהיום שניסתי להוציא ויזה בשנית או מהיום שעזבתי את ארהב שזה לפני 9 שנים ? כנל לגבי כניסה לארהב במידה ואקבל ויזה ואנסה להיכנס איך הם סופרים את ה שנים 10 איסור כניסה ? שאלה נוספת אם להורה יש גרין קארד שקיבלו מאחד האחים שלי (לא אזרחות ) האם ההורה יכול לבקש אותי ? תודה רבה אשמח אם תוכל לעשות לי סדר בדברים

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  13:00, 22 באוגוסט 2016

  שלום חנוך,

  במקרה של שהיית יתר, תקופת הגירוש מתחילה מיום היציאה מארה"ב. אבל, אם מנסים להיכנס לארה"ב באופן לו חוקי כל עוד תקופת הגירוש עדיין לא הסתיימה, הדבר עלול להביא להארכת תקופת הגירוש. לגבי שאלתך השניה - הורה בעל גרין קארד שמתגורר בארה"ב, יכול להגיש בקשה לגרין קארד עבור ילד שלו.

  בברכה,
  יהושע פקס, עו"ד

  תגובה
 • 09:11, 24 באוגוסט 2016

  שלום , האם ההורה צריך לגור בארהב על מנת לבקש אותי ? או שהוא יוכל לבצע את התהליך גם מהארץ ? וכמה זמן לוקח התהליך עד שמקבלים גרין קארד ? האם משרדך מטפל במקרים כאלה ?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.