בדיקת זכאות לדרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • אסתר

  נשלח ע"יאסתר 15:00, 22 בספטמבר 2013

  שלום רב אבי - אשר נפטר לאחרונה נולד בגרמניה ונמלט עם משפחתו בשנת 1933. הוא קיבל תשלומי פנסיה מגרמניה או תשלום חודשי אחר. ברצוני לבדוק האם אני זכאית לקבל דרכון או אזרחות גרמנית תודה אסתר

  השב
 • 18:26, 22 בספטמבר 2013

  מקום לידה בגרמניה או קבלת רנטות ופיצויים אינם מלמדים על אזרחות גרמנית. כדי שאוכל לבדוק את סיכוייכם, עדיף שתשלחי לי מייל נפרד שלא במסגרת הפורום. תקבלי שאלון לבדיקת הסיכויים. הבדיקה היא ללא תמורה. כתובת המייל שלי מופיעה באתר שלי.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.