לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שולה

במס הכנסה טוענים שאני לא זכאית להחזר מס כי בטופס 106 של בעלי רשום שכל השנה קיבלתי 4 נק' זיכוי

שלום יש לי שני ילדים שלומדים בחינוך המיוחד בסוף חודש יוני ניגשתי למס הכנסה ועשיתי תיאום מס וקיבלתי עוד 4 נקודות זיכוי למשכורת של בעלי הגשתי את הטופס לבעל הבית של בעלי במשכורת חודש יולי ראיתי שהוספו את הנקודות בחודש פברואר הגשתי טופס החזר למס הכנסה וקיבלתי תשובה ממס הכנסה שאני לא זכאית להחזר מס כי בטופס 106 של בעלי רושם שכל השנה קיבלתי את הניקוד וזה לא נכון יש לי את התלושים ואת הטופס של מס הכנסה ממתי עליהם לזכות אותי ששאלתי במס הכנסה למי עליי לפנות ולקבל את הכסף עבור החצי שנה אמרו לבעל הבית של בעלי רציתי לדעת מה עליי לעשות למי לפנות כדי לקבל את החזר שמגיע לי על חצי שנה

צחי

שולה שלום חישוב מס הכנסה הוא בראיה שנתית ולכן בד"כ כאשר מדובר באישור שנתי המעסיק בתוכנת השכר מחשב את הזיכוי רטרו מתחילת השנה ונוצר מס מופחת לחודש הספציפי של התיקון ולפעמים אפילו מס במינוס שמחפה על המס השגוי בחודשים הראשונים , יתכן שזו הסיטואציה ולכן אמרו לך במס הכנסה שקיבלת בכל השנה את נקודות הזיכוי.. בכל אופן זו השערה בלבד ע"פ תיאור המקרה , כדי להבין מה בדיוק קרה ולבדוק אם את זכאית להחזר יש צורך לעיין במסמכים בפועל. בברכה צחי

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום החזרי מס