התרשלות מקצועית - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • סוזי

  נשלח ע"יסוזי 16:30, 17 באפריל 2013

  הי, אימי מתגוררת כדרך קבע במוסד גריאטרי .היא נפלה שם וכתוצאה מכך היא שברה את מפרק הירך ואת שורש כף ידה,היא עברה ניתוח ומאושפזת בבית חולים ומיועדת לעבור תהליך שיקום שבסופו לא בטוח שתחזור ללכת הן בגלל גילה (72) והן בגלל מצבה הבריאותי הכולל.שאלתי היא האם יש לי עילה לתבוע את המוסד על התרשלות בתפקיד היות והמקום מתועד במצלמות ורואים במצלמה שאימי הלכה לכיוון הקבלה ונתקלה בחוסה אחר במקום שהפיל אותה כמובן שלא במתכוון אולם באותו זמן לא היה אף אחד בעמדת הקבלה שיתריע וינסה למנוע את ההתקלות שלהם.השאלה עם זאת עילה לתביעה.מותר לציין שלנו לבני המשפחה התהפכו החיים ברגע היות ואנו נמצאים איתה כעת מסביב לשעון 24/7 כי היא הפכה להיות כעת תלוייה לחלוטין בהכל. אודה על התייחסותך המהירה.

  השב
 • 17:17, 17 באפריל 2013

  אשמח אם תצרי קשר עם משרדי כדי שאוכל להבין את העובדות טוב יותר

  035753080

  תגובה
 • 18:20, 17 באפריל 2013

  לאחר השיחה אתך הבנתי שהאירוע התרחש כאשר אדם שהלך לפני אימך התנגש בלי כוונה באימך בסמוך לעמדת הקבלה.

  לדעתי, במקרה כזה אין אחריות על בית האבות, שכן לא ניתן לצפות מבית האבות להציב אח על יד כל אדם השוהה במוסד, בייחוד כשהמדובר בשעות פעילות רגילות.

  סביר להניח שככל שאימך מאושפזת היא תהייה זכאית לסיעוד מהביטוח הלאומי.

  מאחל הרבה בריאות

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.