קבלת צו מניעה על שימוש בעיצוב גראפי- האם אפשרי - פורום צו מניעה

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 09:35, 20 בספטמבר 2016

  שלום, אם אני מבצעת עיצוב גראפי במסגרת ראיון עבודה וטרם נחתם הסכם עבודה, האם מותר להם לעשות בזה שימוש? האם אני צריכה להגביל את זה בהסכם ואם לא אז מותר להם, מה אפשר לעשות? האם ניתן לקבל צו מניעה שלא יעשו בזה שימוש בלי לשלם לי על זה, זה חברה גדולה

  השב
 • מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

  גיא הרשקוביץ, עו"ד מנהל הפורום,מנהל הפורום

  09:57, 21 בספטמבר 2016

  טל שלום,
  חשוב להבין מה נאמר לך לפני והאם הובהר לך שיעשו בזה שימוש או לא, מכל מקום, יש מקום לבחון באופן פרטני אם השימוש שהם עושים בזה הוא למטרת רווח ואז יש מקום לבחון פעולה משפטית כנגדם. מוצע לפנות להמשך טיפול בדרכים המקובלות.

  תגובה
מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנהל הפורום: גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בוגר המכללה למינהל – מקים ושותף במשרד. המשרד עוסק בתחום הרחב של המשפט המסחרי לרבות בליווי ויעוץ רכי
למידע נוסף

053-9374036 חיוג
הודעה

כל נפגע אשר מרגיש שעולו כנגדו, בכל דרך בין שכן, רשות מקומית, מעסיק, בן משפחה וכיו"ב, בו הוא מרגיש כי הצד הפוגע מנסה לקבוע עובדות בשטח ולגרום נזק, יכול לפנות באופן מיידי "מעכשיו לעכשיו" לבית המשפט ולבקש את הסעד המתאים.

ישנם מקרים רבים ומגוונים בהם נעשית פניה לבית  המשפט כאשר הסעד הראשוני הינו סעד זמני כלומר, צו אשר נועד להקפיא את המצב אשר עלול להשתנות אם לא יינתן הצו, עד לדיון ענייני לגופו של עניין בטעות הצדדים, או צו עשה אשר מחייב את הצד הפוגע, לכאורה, לבצע ולפעול כפי שיורה לו ביהמ"ש; צו מניעה – השארת המצב הקיים כפי שהוא; צו עיכוב יציאה מן הארץ; סעד להגבלת שימוש בנכס; תפיסת מכסים וכינוס נכסים זמני.

ניתן לקבל צו זמני בכל מקרה אשר לפי הכללים המפורטים בחוק, לרבות: פיטורי עובד, מטרדים שונים –הן של אנשים פרטיים והן של חברות או גופים מוניציפאליים או שלטוניים. צווים בנושאי קניין רוחני, סכסוכי שכנים, מניעת פרסום, וכל עניין אחר אשר אם לא יבוקש בדחיפות, לא יוכל המצב לחזור לקדמות וכפי שהיה בעבר