גולן טלקום. - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • בר

  נשלח ע"יבר 12:24, 13 במאי 2014

  שלום. לפני כשנה וחצי בערך עשיתי טיול במזרח והתחברתי לחברת גולן טלקום על מנת לחסוך בעלויות הטלפון כיוון שנאמר באתר שלהם שאפשר לטוס ולשלם רק 50 שקלים. ואם אני רושם פה אז כמובן שזה לא נגמר ב50 אלא ב280000 אלף שקל,סכום מצחיק. בזמן שהותי בחול התקשרתי בכדי לבדוק על הסכום שמקפץ לו גבוה מדי יום וקיבלתי תשובה ״אל תדאג זה ימחק״. כרגע זה עבר לטיפול עורך הדין שלהם וכבר תקופה שלא באים איתי בשום מגע לגבי הסכום והדאגה שלי אם יכול להיות שזה נעשה בכוונה שהם מושכים את הזמן?האם יש לי משהו לעשות בנידון ?(כל אפשרות תתקבל בברכה). רוב החיוב נעשה בגלל שירותיי באינטרנט הייתכן?! תודה מראש ״עוד בן אדם פשוט שאוכלת אותו החברה הגדולה״.

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  18:29, 14 במאי 2014

  שלום בר
  לאור הכתוב להבנתי עניין זה מצוי בטיפול משפטי מטעם חברת הסלולר. המלצתי הינה כי תפנה בכתב אל משרד עורכי הדין, דואר רשום עם אישור מסירה והעלה את מכלול טענותיך בתוספת אסמכתאות אם קיימות כאלו.

  כמו כן אציין כי אם נגרם לך נזק ביכולתך להגיש תביעה.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.