גלאקסי עם אחריות????? - פורום תביעות סלולר

שאלה חדשה
 • ירון

  נשלח ע"יירון 21:46, 15 ביוני 2014

  לפני חודש וחצי רכשה ביתי יהלי עם כול חסכונותיה פלפון מדגם סמסונג 4 s אקטיב .בחנות הסבירו לנו שזה דגם מתקדם שיכול להיות עד חצי שעה במים.שלמנו עבורו 1900 שקלים.הפלפון היה בשימוש פחות מחודש וחצי,הפלפון הפסיק לעבוד ,במעבדה נטען שהתיקון יעלה לנו 2200 שקל.למרות שהוא בתקופת אחריות ,למרות שחא נעשה בו שימוש בצילום מתחת למים.בקשנו שיחזרו אלינו מנהלת שרות לקוחות,הבטיחו בתוך 48 שעות.עבר שבוע מאז וכמובן אין יחס. אני לא מכיר יחס כזה מזלזל בכסף שלך. הילדה חסכה שקל לשקל ועכשיו היא לומדת שעור חשוב ...ירון 0544446947

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  10:17, 22 ביוני 2014

  שלום ירון
  לאור הכתוב יתכן כי טענת חברת הסלולר תהא כי העובדה שהטלפון הספיק לעבוד נעוצה שימוש שלכם. במידה ותגישו תביעה בבית משפט תצטרכו להוכיח כי לא כך הדבר.
  ראשית המלצתי הינה כי תפנו ראשית אל חברת הסלולר בדואר רשום עם אישור מסירה, פרטו את טענותיכם ואת העובדה כי הבטיחו לחזור אליכם מפניות הציבור ולא חזרו וכתבו את דרישתכם.

  בהצלחה.


  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה

שוק הסלולר הישראלי חווה שינויים משמעותיים בתקופה האחרונה אשר מתבטאים הן בהצטרפותן של חברות סלולר נוספות המתחרות על ליבו וכיסו של הצרכן והן ברפורמות חדשות אשר מקלות על הצרכן בהתנהלותו אל מול חברת הסלולר.

יחד עם זאת, צרכנים רבים חווים סכסוכים עם חברות הסלולר הפוגעים בשגרת יומם ובכיסם.